Anonim Kalmak vs Dikkat Çekmek!

Anonim Kalmak vs Dikkat Çekmek!

Okuma süresi: < 1 dakika

Yazarlarımız genelde kendi şahıslarına münazır yaratıklardır. Ama hikayeleri hakkındaki yorum kokusunu 1 km öteden algılayabilirler :).

Anonim kalmak : Öncelikle bir hikayeyi okuduğunuz takdirde bir iki tuş ile bu hikayeyi geri bildirim vermek, pozitif veya negatif, yazara tekrar yazma şevki verecektir. Her üye sadece bir geri bildirim tuşuna bir kere tıklayabilir ve bu geri bildirim geri alınamaz. Bu kısıma kadar bu geri bildirim tamamen anonimdir; yazar kimin kendisine geri bildirim verdiğini takip edemez sadece geri bildirimin toplamını takip edebilir. Bu yöntem hızlı geri bildirim vermek için de gerçekten uygun.

Dikkat Çekmek: Düğmelerinize bastınız ama hikaye hakkındaki fikirlerinizin yeterince duyulmadığını düşünüyorsunuz öyle mi? Yorum yapın! Yorum yaptığınız takdirde hikaye sahibinin mailine bununla ilgili bir mail düşer ve yazar sizin yorumunuza da cevap verebilir. İsterseniz yorumunuzda “şu butona bastım çünkü..” diye kendinizi daha detaylı da açıklayabilirsiniz. Tabi bu durumda artık anonimiteden bahsetmek biraz daha zor :)..

Keyifli okumalar ve iyi değerlendirmeler!

Not:Evet jurrasic parkı çok severim 🙂

Yorum Yaz

Email adresin yayınlanmayacak.Required fields are marked *

Kullanabileceğin <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> kodları: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.