Kozmik Atölye Kapılarını Açıyor!

Kozmik Atölye Kapılarını Açıyor!

Okuma süresi: < 1 dakika

Kozmik Atölye ilk test sürüşleri için ziyaretçilere açılıyor. Umuyoruz ki bizim test sürüşlerimiz ziyaretçilerimiz için Jurrasic Park kadar korkunç olmaz :).

Sevgili bilim kurgu severler, Kozmik Atölye, her türden bilim kurgu öykülerinizi paylaşmak, yorum ve eleştiri almak için serbest bir platformdur. Bu evrenin kapıları, deneyimli ve deneyimsiz yazarlara ve ucundan da olsa bilim kurgu türüne girdiği sürece her uzunlukta (ya da kısalıkta) öyküye açıktır.

Kozmik atölye özel olarak geri bildirim almak ve vermek üzerine bir hikaye eleştiri sitesi diyebiliriz. Bunu hızlı yapabilmek için de daha önceden tanımlanmış sembolleri kullanıyoruz ve eleştirilerin toplamının takibini yapabiliyoruz. Tabi hala yorum yazıp uzun uzadıya eleştiri de yapabilirsiniz.Yarattığımız sistemin eleştiri alışverişi kısmında bir katalizör olacağı inancındayız.

Bilim kurgu giderek bir çok mecrada daha görünür hale geliyor. Kitlelere ulaşmış, kendini kanıtlamış bilim kurgu topluluklarımız var. Amacımız eleştiri kısmındaki boşluğu doldurup bu toplulukları bu yönde de desteklemek ve üretim kalitesine katkıda bulunmak.

Öyküleriniz ve eleştirileriniz, kişisel saldırı içermediği sürece müdahale edilmeyecektir. Umuyoruz ki site sakinlerinin yazıları her adımda iyileşecek ve okuyucularına daha rafine bir tat sunacak.

Emeği geçen ve eleştirileriyle siteye yön veren Efe ve Gökçe arkadaşlarıma ve sitede ilk testleri yapan diğer arkadaşlarımı huzurunuzda teşekkür ediyorum.

Şimdi biraz hikaye zamanı…:)

Yorum Yaz

Email adresin yayınlanmayacak.Required fields are marked *

Kullanabileceğin <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> kodları: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.