Reaction Category: Important

Umut Vadediyor

Umut Vadediyor

Bazen bazı hikayeleri okuduğunuzda yazımda sıkıntılar vardır veya gereğinden fazla yavaş bir durum vardır. Atmosfer uyumsuz veya karakterlerde bir sıkıntı olabilir …ama yine de hoşunuza gider. Bu çok normal çünkü tüm hikayeler mükemmel olarak doğmayabilir veya bizler de profesyonel yazarlar değiliz .Bu övgü bu yarım olmuş ümit vadeden hikayeler ve emekleyen amatör yazarları yüreklendirmek için var... »

Başyapıt!

Başyapıt!

Bazen yüz hikayeden birinde bir hikaye vardır kafanızda mükemmeliğin tanımıdır. Bittiğinde bir arkadaşınızı bırakmış gibi üzülürsünüz ve o mükemelliğini diğerlerinin arasında yaşarsınız .Bir yemekte “ya geçen gün çok güzel bir hikaye okudum bak şöyle oluyordu…” diye arkadaşlarınıza anlatmaya can atarsınız. Bu hikaye öyle bir hikayeki başkaları “iyi hikaye nedir?” diye sorduğunda bunu örnek g... »

Kötü Fikir

Kötü Fikir

Fikir okuyucuya yeterli gelmedi. Bazen absürt bir durum veya uyumsuz karakterler bu duruma yol açabilir. Belki de gerçekten hikayesi anlatılacak bir durum yoktur. Bu çok göreceli de olsa okuyucu hikayenin ana bileşenlerini değerlendirmeni ve sunduğu şeylere tekrar bakman için seni yazı masasına tekrar çağırıyor Dikkat! Lütfen bu eleştiriyi bilinçli kullanın. »